fbpx Внутрішні хвороби. Підручник заснований на принципах доказової медицини 2018/2019 | Центр специальной подготовки

Внутрішні хвороби. Підручник заснований на принципах доказової медицини 2018/2019

 

Посібник «Внутрішні хвороби. Підручник заснований на принципах доказової медицини 2018/2019» це українськомовне видання короткої версії міжнародного посібника з внутрішніх хвороб «Інтерна Щекліка» (професор Анджей Щек лік [1938 - 2012], один з найвидатніших польських лікарів та вчених, був першим редактором підручника в Польщі). 

Над посібником постійно працює більше 600 авторів і редакторів з різних країн. Серед інших відомих посібників світового рівня він вирізняється адаптацією до умов української системи охорони здоров'я. Це завдання було виконано командою запрошених до співпраці українських експертів. 

Важливо зауважити, що посібник також видається в Північній Америці, при співпраці з Університетом МакМастер в Канаді, і в Південній Америці, при співпраці з експертами з Чилі, Аргентини і Перу. Це міжнародний проект, в якому беруть участь експерти з різних куточків світу, які діляться своїми знаннями та досвідом. Українські терапевти також зможуть сприяти його розвитку. 

Посібник грунтується на принципах доказової медицини (ЕВМ), а це означає, що вся інформація про діагностику, лікування та профілактику захворювань відображає актуальні і достовірні наукові дані та рекомендації для клінічної практики. 

Даний навчальний посібник призначений для терапевтів, вузьких спеціалістів терапевтичного профілю, сімейних лікарів, а також для студентів-медиків. 

Придбати